پارتیشن بندی های آینده چگونه خواهند بود ؟

توسط: nafisroot | در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶بدون دیدگاه

پارتیشن بندی های آینده چگونه خواهند بود ؟

همه ما بعضی روزها دوست داریم که دفتر کارمان باز و روشن و بزرگ به نظر برسد ولی گاهی هم نیاز داریم تا حریم شخصی و خصوصی بیشتری در دفترمان داشته باشیم . اینجاست که پارتیشن بندی های شیشه ای هوشمند به کارمان می آید و شما می توانید تنها با یک کلیک ، پارتیشن شیشه ای شفاف اتاق کارتان را به پارتیشن مات تبدیل کنید . شاید کمی عجیب و نامآنوس بنظرتان بیاید اما تاثیر و تغییر این نوع پارتیشن های اداری ، شگفت انگیز است.

 

 

پارتیشن بندی هوشمند

 

پارتیشن مدرن اداری

 

پرده های قابل تغییر یا پرده های هوشمند ، یکی از آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی است که برای تغییر نوع فضای دفاتر کار در چشم به هم زدنی استفاده می شود .
اما سوال اینجاست که ، این پرده ( غشاء) در واقع چیست؟
خب ، حقیقت این است که یک پرده نمایش کریستال مایع ( ال سی دی ) چسبناک مستقیما به شیشه نصب می شود و زمانیکه به واسطه ریموت کنترل ، جریان الکتریکی از میان این لایه ال سی دی عبور می کند ، شکل این پرده به طور کامل تغییر حالت می دهد و مات می شود . کل این سیستم توسط یک ریموت کنترل اداره می شود .
مزایای پارتیشن های شیشه ای هوشمند :
مزیت اصلی این نوع پارتیشن های هوشمند این است که شما می توانید این پرده های هوشمند را به پارتیشن هایی که هم اکنون در دفتر کارتان دارید هم نصب کنید و نیازی نیست که شما شیشه های خاصی را از نو به عنوان پارتیشن اداری در دفتر کارتان نصب و اجرا کنید .

نکته مهم این است که در نزدیکی پارتیشن شیشه ای یک منبع تغذیه الکتریکی قرار داشته باشد تا بتوان جریان الکتریکی لازم برای این فرآیند را فراهم آورد.
این تکنولوژی هوشمند جایگزین مناسبی برای پرده است . از طریق نصب این پارتیشن ( پرده های هوشمند ) در دفتر کارتان می توانید نیاز به حفظ حریم خصوصی در مواقع خاص را برطرف کنید ، در عین اینکه دید به سمت بیرون محیط کار را کاملا کور نکرده اید و ظاهر مدرن و امروزی دفترتان را حفظ کرده اید .

 

پارتیشن شیشه ای

 

اما تنها فایده این تکنولوژی ، افزایش حریم شخصی نیست . بلکه وقتی قرارهای ملاقات تجاری مهمی دارید ، داشتن این مدل از پارتیشن بندی های شیشه ای هوشمند ، ایده بی نظیری است . عنصر خاصی که در این محصول جلب توجه می کند قابلیت تبدیل آن به پرده نمایش ویدئو پروژکتور است.چرا که مات بودن صفحه ها ، بخصوص زمانیکه بر روی پارتیشن اتاق شما نصب شده باشد ، نیاز به نصب پرده ی نمایش جدا را ازبین می برد .
هم چنین قابلیت ویژه این محصول این است که اگر از بیرون بر روی شیشه های اتاق کارتان نصب شود ، اشعه مادون قرمز را بلوکه کرده و تبادل هوای داخل را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. مثلا در تابستان فضا خنک تر و در زمستان محیط گرم تر می شود.ازاین طریق هزینه های انرژی کاهش می یابد .

 

پارتیشن بندی مدرن

 

البته یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد و استثنایی این محصول ، امکان مات کردن بخشی از پارتیشن است به گونه ای می شود با توجه نوع تردد و دید فضا تنها بخشی از شیشه های پارتیشن را مجهز به سیستم هوشمند کرد تا هم هزینه کمتری داشته باشد و هم جلوی دید را بگیرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب تازه نگارش شده

فهرست دسته بندی مطالب

هایپر برچسب ها

رفتن به بالا