پارتیشن شیشه

پارتیشن شیشه ای

شیشه به این دلیل که نماد زلالی و عظمت است، از دیرباز نزد ایرانیان جایگاه ویژه ای در طراحی منازل و محل کار دارد. ارسی های ایرانی با ساختاری سنتی و شیشه های رنگارنگ، علاوه بر زیبایی بصری و حفظ حریم امن برای اشخاص، نقش بزرگی در انتقال نور خورشید به محیط ایفا می کردند. همچنین آینه کاری های ظریف و زیبا در اکثر عمارت های بزرگ، زیبایی و جلال را به چشم های هر بیننده ای هدیه می دادند.

همین موضوع تیم طراحی شرکت نفیس کاران را بر آن داشت تا با تکیه بر تفکر سنتی ایرانی در کاربرد شیشه برای طراحی محیط، و همچنین متدهای روز دنیا، بخشی از تولید پارتیشن های اداری خود را به پارتیشن اداری شیشه ای برای جداسازی فضا اختصاص دهد.

 

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه ای سهم به سزایی در بزرگتر نشان دادن محیط اداری، انتقال نور از محیط روشن تر به سایر بخش ها و نورپردازی منحصر بفرد دارد.

با استفاده از شیشه های سندبلاست تمام مات یا راه دار موضوع حفظ حریم خصوصی کارکنان نیز مورد توجه قرار گرفته است.

اگر مایل به استفاده از این نوع پارتیشن در دفتر کار خود هستید لازم به ذکر است که، به دلیل ایستایی بهتر پارتیشن شیشه ای (پارتیشن فریم لس نفیس کاران)، بهتر است که این نوع پارتیشن با ارتفاع کامل و تا سقف استفاده شود که در این صورت پیش بینی مسائل تهویه ضروری به نظر می رسد.

 

پارتیشن فریم لس

 

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

 

مشاوره و بازدید , پارتیشن , مبلمان اداری

 

شرکت نفیس کاران

 

 

از اعتماد شما ممنونیم


لطفا جهت برنامه ریزی بازدید از پروژه شما ، فرم زیر را تکمیل کنید.

 

نام و نام خانوادگی:*

پست الکترونیکی:*

تلفن تماس*

آدرس

متن پیام*

کد امنیتی*

  بازآوری

رفتن به بالا