پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

 

پارتیشن دو جداره ، هزینه بیشتری که پرداخت می کنید و باید برای شما کاربرد داشته باشد ؟

اگر مقداری در مورد انواع پارتیشن جستجو کرده باشید ، قطعا با اصطلاح پارتیشن دوجداره آشنا شده اید . فارغ از اینکه متریال ساخت پارتیشن چه چیزی باشد ( ام دی اف – آلومینیوم ) و ارتفاع آن چه مقداری باشد ( کوتاه – تمام قد ) ، پارتیشن ها از نظر ساختار به دو دسته اصلی پارتیشن تک جداره و دوجداره تقسیم می شوند .

هدف مشخص و روشن ازاین نوع دسته بندی ، بیان تعداد پرکننده های استفاده شده در پارتیشن است . به عنوان مثال در پارتیشن ام دی اف که به وسیله ترکیب شیشه و ام دی اف ساخته می شود ، هدف از ذکر دوجداره بودن ، استفاده از دو لایه ام دی اف ( به ضخامت ۸ یا ۱۶ میلی متر) و دو لایه شیشه ( به ضخامت عموما ۴ میلی متر) می باشد و نه استفاده از شیشه دوجداره مرسوم که در پنجره های دوجداره استفاده می شود .
عموما بین این دو لایه پر کننده ( شیشه و یا ام دی اف ) فاصله ای بین ۶ تا ۸ سانتی متر وجود دارد که می تواند محل مناسبی برای قرار گیری پرده کرکره و یا عبور تاسیسات برقی باشد .

 

پارتیشن زیبا

 

مواردی که انتخاب پارتیشن دوجداره بهترین راه حل است :
۱. زمانی که نمای هر دو طرف پارتیشن از نظر ظاهری مهم است واهمیت یکسانی دارد و زیبایی پارتیشن یکی ازملاک های انتخاب است .
۲. زمانی که عبور نکردن صدا از پارتیشن اهمیت زیادی دارد ( البته در صورتی که پارتیشن با ارتفاع کامل و تا زیر سقف اجرا شود ) .
۳. زمانی که نیاز به عبورتاسیسات و کابل های برق و تلفن و یا نصب پریز و کلید درمسیر پارتیشن ها وجود داشته باشد .
۴. زمانی که نیاز به نصب پرده کرکره به همراه پارتیشن وجود دارد .
۵. زمانی که قرار است به همراه پارتیشن ها درب نصب شود و قطعا توقع این وجود دارد که با هر بار بسته شدن درب پارتیشن حرکت نکند و بازی نداشته باشد .
۶. زمانی که ایستایی و استواری پارتیشن اهمیت بالایی دارد .
راه حل ما چیست ؟
۱. پارتیشن های دوجداره نفیس کاران به وسیله دو متریال آلومینیوم و ام دی اف با طرح ها ی مختلف می توانند نیازهای متفاوت محیط های اداری را برآورده سازند . البته در صورت نیاز به تولید طرح خاصی از پارتیشن اداری برای شما ، ما امکان انجام این کار را نیز داریم.
۲. ما پارتیشن ها را به صورت اختصاصی برای پروژه شما و با مشخصات مورد نظر شما تولید می کنیم پس مطمئن باشید که دست شما برای انتخاب همه چیز باز است .
۳. پارتیشن دوجداره نفیس کاران ( چه پارتیشن ام دی اف و چه پارتیشن آلومینیومی ) ، به شکل کامل در محل تولید ، برش ، مونتاژ و تکمیل می شوند و سپس بسته بندی شده و به محل شما ارسال می شوند و در محل پروژه شما تنها نصب میشوند .
۴. قابلیت جابجایی یکی از اصلی ترین ویژگی پارتیشن های نفیس کاران است ، ضمنا این موضوع در کمتر آشفته شدن محل شما تاثیر دارد.
۵. یک قطعه از پارتیشن های دوجداره نفیس کاران ، شامل استراکچر و ساختار اصلی پارتیشن ، پانل های پر کننده ام دی اف و یا آلومینیوم ، پانل های پر کننده شیشه و در بیشتر موارد شامل پرده کرکره نیز می باشد .
شما می خواهید با هزینه ای که انجام می دهید یک پارتیشن اداری با کیفیت ، زیبا و کاربردی داشته باشید و ما تلاش کرده ایم که محصول ما این ویژگی ها را داشته باشد .
آمارهای ما می گوید :
در ۵ سال گذشته ، یعنی از ابتدای سال ۱۳۸۹ که تولید پارتیشن های اداری را شروع کرده ایم ، حدود ۶۹۰۰ متر مربع پارتیشن ام دی اف را برای بیش از ۳۰۰ شرکت کوچک و بزرگ ، تولید و اجرا کرده ایم که البته بیشتر این پروژه ها به وسیله پارتیشن های دوجداره تکمیل  و برخی از آنها نیز به وسیله پارتیشن آلومینیومی اجرا شده اند .

 

پارتیشن کوتاه

 

نظربرخی ازمشتری های ما این است که :
شما می توانید برای دیدن حرف های مشتریان ما به صفحه نظرات مشتریان مراجعه کنید .

 

دقت کنید :
بهترین دفتر در بهترین جا ومنطقه ، اگر خوب طراحی وچیدمان نشود و اگر درانتخاب مبلمان اداری دقت بالایی به خرج ندهید ، ممکن است یک محل خسته کننده و بی کیفیت به نظر بیاید و این موضوع ممکن است به کار شما لطمه بزند .

 

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

 

شرکت نفیس کاران

 از اعتماد شما ممنونیم


لطفا جهت برنامه ریزی

بازدید از پروژه شما ، فرم زیر را تکمیل کنید.

 

نام و نام خانوادگی:*

 

پست الکترونیکی:*

 

تلفن تماس*

 

آدرس

 

متن پیام*

 

کد امنیتی*
رفتن به بالا