پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره

 

پارتیشن تک جداره

 

پارتیشن تک جداره ، انتخابی که تنها از یک زاویه می توانید دوستش داشته باشید؟
پارتیشن تک جداره یکی از انواع مختلف و متنوع پارتیشن های اداری است که در ایران نیز همانند سایر کشورها تولید واستفاده می شود . فارق از متریال ساخت پارتیشن ( ام دی اف – آلومینیوم ) و ارتفاع آن ( کوتاه – تمام قد ) ، پارتیشن ها از نظر ساختار به دو دسته اصلی پارتیشن دوجداره و تک جداره تقسیم می شوند .
در این نوع دسته بندی ، هدف روشنی وجود داشته وآن بیان تعداد پرکننده های مورد استفاده در پارتیشن است .

به عنوان مثال در پارتیشن آلومینیوم که به وسیله ترکیب شیشه و آلومینیوم و گاهاً ام دی اف ساخته می شود ، هدف از ذکر تک جداره بودن ، استفاده از یک لایه ام دی اف ( به ضخامت ۸ یا ۱۶ میلی متر) و یک لایه شیشه ( به ضخامت عموما ۴ میلی متر) به عنوان پرکننده های نمای پارتیشن می باشد .

به روز ترین نوع پارتشن های تک جداره ، پارتیشن شیشه است . تنها استفاده از شیشه در کل سطح این پارتیشن به عنوان پرکننده اصلی و دارا بودن کمترین میزان فریم به دور این شیشه باعث شده تا استفاده از این محصول به سرعت در حال رشد باشد .

 

مواردی که انتخاب پارتیشن تک جداره منطقی و صحیح است :
۱. هنگامی که ظاهر پارتیشن تنها از یک طرف برای شما اهمیت دارد مثل : ( تفکیک یک فضا از یک محیط بزرگ به عنوان انبار و یا بایگانی ، تفکیک یک راهرو ورودی از یک فضای بزرگ و … )
۲. زمانی که صرفاً تفکیک و جداسازی اصلی ترین موضوع مطرح است و اولویت با جداسازی است تا زیبایی .
۳. هنگامی که هزینه اهیمت بسیار بالایی دارد و قیمت پارتیشن نباید از حد مشخصی بالا تر برود .
۴. هنگامی که کم بودن وزن سازه های پارتیشن موضوعی است که اهمیت دارد .

 

راه حل ما چیست ؟
۱. پارتیشن تک جداره نفیس کاران به وسیله دو متریال آلومینیوم و ام دی اف با طرح ها ی مختلف می توانند نیازهای متفاوت محیط های اداری و یا صنعتی را برآورده سازند . البته در صورت نیاز به تولید طرح خاصی از پارتیشن برای شما ، ما امکان انجام این کار را نیز داریم.
۲. ما طراحی پارتیشن را به صورت اختصاصی برای پروژه شما و با مشخصات مورد نظر شما انجام می دهیم و سپس تولید می کنیم ، پس مطمئن باشید که دست شما برای انتخاب همه چیز باز است .
۳. پارتیشن تک جداره نفیس کاران ، به شکل کامل در محل کارخانه برش ، مونتاژ و تکمیل می شوند و سپس بسته بندی شده و به محل شما ارسال می شوند و در محل پروژه شما تنها نصب میشوند .
۴. قابلیت جابجایی یکی از اصلی ترین ویژگی پارتیشن های نفیس کاران است ، ضمناً این موضوع در کمتر آشفته شدن محل شما تاثیر دارد.
۵. یک قطعه از پارتیشن های دوجداره نفیس کاران ، شامل استراکچر و ساختار اصلی پارتیشن ، پانل های پرکننده ام دی اف و یا آلومینیوم ، پانل های پر کننده شیشه و در بیشتر موارد شامل پرده کرکره نیز می باشد .
شما می خواهید با هزینه ای که انجام می دهید یک پارتیشن اداری با کیفیت ، زیبا و کاربردی داشته باشید و ما تلاش کرده ایم که محصول ما این ویژگی ها را داشته باشد .

 

پارتیشن تک جداره

 

آمارهای ما می گوید :
در ۵ سال گذشته ، یعنی از ابتدای سال ۱۳۸۹ که تولید پارتیشن اداری را شروع کرده ایم ، حدود ۶۹۰۰ متر مربع پارتیشن ام دی اف را برای بیش از ۳۰۰ شرکت کوچک و بزرگ ، تولید و اجرا کرده ایم که البته بیشتر این پروژه ها به وسیله پارتیشن های دوجداره تکمیل و برخی از آنها نیز به وسیله پارتیشن آلومینیومی اجرا شده اند .

نظربرخی ازمشتری های ما این است که :
شما می توانید برای دیدن حرف های مشتریان ما به صفحه نظرات مشتریان مراجعه کنید .

دقت کنید :
بهترین دفتر اداری در بهترین جا و منطقه ، اگر خوب طراحی وچیدمان نشود واگر درانتخاب مبلمان اداری دقت بالایی به خرج ندهید ، ممکن است یک محل خسته کننده و بی کیفیت به نظر بیاید و این موضوع ممکن است به کار شما لطمه بزند .

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

پارتیشن تک جداره

 

شرکت نفیس کاران

از اعتماد شما ممنونیم


لطفا جهت برنامه ریزی بازدید از پروژه شما ، فرم زیر را تکمیل کنید.

نام و نام خانوادگی:*

پست الکترونیکی:*

تلفن تماس*

آدرس

متن پیام*

کد امنیتی*

  بازآوری

رفتن به بالا