پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف ، برای کجا ایده آل است و برای کجا مناسب نیست ؟

ام دی اف متریال شناخته شده ای در صنعت دکوراسیون است و ویژگی های ایده آلی برای تولید مبلمان اداری و به ویژه پارتیشن دارد ، اما استفاده از آن برای هر محیطی مناسب و ایده آل نیست .

استفاده از پارتیشن ام دی اف ، در بیشتر مواقع گزینه درستی است ، اما اگر محیط شما بسیار مینیمال و خلوت است ، اگر برای شما اهمیت دارد که فضا بسیار مدرن به نظر برسد و همچنین اگر محیط شما نور کافی ندارد ، بهتر است در مورد انتخابتان بیشتر دقت کنید و سایر انواع پارتیشن مثل پارتیشن آلومینیومی را نیز کمی بررسی کنید .

البته اگر در انتخاب رنگ ام دی اف هوشمندانه عمل کنید مشکل مینیمال بودن و مدرن بودن تا حدودی رفع می شود .

 

پارتیشن ام دی اف

 

مواقعی که انتخاب پارتیشن ام دی اف ، بهترین راه حل است ؟
۱. زمان کمی برای اجرای کار دارید .
۲. وجود رنگ ، طرح و فرم سازمانی خاصی در مجموعه ، اهمیت دارد .
۳. فضا نور نسبتا مناسبی دارد و در صورت کاسته شدن کمی از نور پس از اجرای پارتیشن ، مشکل چندانی پیش نمی آید .
حتی اگر یکی از پاسخ های بالا در مورد شما صدق می کند ، پارتیشن ام دی اف میتواند راه حل خوبی باشد و ما آماده هستیم تا برای انتخاب این محصول به شما کمک کنیم .

 

پارتیشن MDF

 

راه حل ما چیست ؟
۱. پارتیشن های ام دی اف نفیس کاران ، در طرح های مختلف ، می توانند نیازهای متفاوت محیط های اداری را برآورده سازند . البته در صورت نیاز به تولید طرح خاصی از پارتیشن برای شما ( به ویژه پارتیشن دو جداره ) ، ما امکان انجام این کار را نیز داریم.
۲. ما پارتیشن ها را به صورت اختصاصی برای پروژه شما و با مشخصات مورد نظر شما تولید می کنیم پس مطمئن باشید که دست شما برای انتخاب همه چیز باز است .
۳. پارتیشن های ام دی اف نفیس کاران ، به شکل کامل در کارخانه ، برش ، مونتاژ و تکمیل می شوند و سپس بسته بندی شده و به محل شما ارسال می شوند و در محل پروژه شما تنها نصب میشوند .
۴. قابلیت جابجایی یکی از اصلی ترین ویژگی پارتیشن ام دی اف نفیس کاران است ، ضمناً این موضوع در کمتر آشفته شدن محل شما تاثیر دارد .
۵. یک قطعه از پارتیشن اداری نفیس کاران ، شامل استراکچر و ساختار اصلی پارتیشن ، پانل های پر کننده ام دی اف ، پانل های پر کننده شیشه و در بیشتر موارد شامل پرده کرکره نیز می باشد .

شما می خواهید با هزینه ای که انجام می دهید یک پارتیشن اداری با کیفیت ، زیبا و کاربردی داشته باشید و ما تلاش کرده ایم که محصول ما این ویژگی ها را داشته باشد .

 

آمارهای ما می گوید :
در ۵ سال گذشته ، یعنی از ابتدای سال ۱۳۸۹ که تولید پارتیشن های اداری و میز گروهی  را شروع کرده ایم ، حدود ۶۹۰۰ متر مربع پارتیشن ام دی اف را برای بیش از ۳۰۰ شرکت کوچک و بزرگ ، تولید و اجرا کرده ایم . این پروژه ها ابتدا با ۲ مدل پارتیشن اجلاس و گسترش اجرا می شدند و در حال حاضر مدل پارسا را نیز تولید می کنیم .

 

نظربرخی ازمشتری های ما این است که :
شما می توانید برای دیدن حرف های مشتریان ما به صفحه نظرات مشتریان مراجعه کنید .

 

دقت کنید :
بهترین دفتر در بهترین جا ومنطقه ، اگر خوب طراحی وچیدمان نشود واگر درانتخاب مبلمان اداری دقت بالایی به خرج ندهید ، ممکن است یک محل خسته کننده و بی کیفیت به نظر بیاید و این موضوع ممکن است به کار شما لطمه بزند .

 

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

پارتیشن ام دی اف

 

 شرکت نفیس کاران

سلام از اعتماد شما ممنونیم


لطفا جهت برنامه ریزی بازدید از پروژه شما ، فرم زیر را تکمیل کنید.

 

نام و نام خانوادگی:*

پست الکترونیکی:*

تلفن تماس*

آدرس

متن پیام*

کد امنیتی*

  بازآوری

 

رفتن به بالا