پارتیشن اداری در کرج

پارتیشن اداری در کرج

شرکت نفیس کاران مفتخر است با سالها تجربه و تخصص در زمینه طراحی و تولید مبلمان اداری و پارتیشن اداری در کرج و تهران و سایر نقاط ایران به بیش از ۳۰۰ شرکت در ایجاد یک فضای کاری مدرن و کارآمد کمک نماید .

انواع تولیدات این شرکت شامل : پارتیشن اداری، میزهای مدیریتی ، میزهای کارمندی ، میزهای کارشناسی ، میزهای کنفرانس و سیستم فایلینگ اداری است .

تحلیل و بررسی نیازهای بازار و انطباق این نیازها با مدلهای روز دنیا ما را بر آن داشت تا ، از سال ۱۳۸۹ اقدام به تولید گروه جدیدی از محصولات در این حوزه نماییم .

 

پارتیشن اداری در کرج

 

روند تولید مبلمان اداری و سایر محصولات در شرکت بر پایه نیاز واقعی بازار و بر اساس بررسی محیط های اداری شکل میگیرد، و پس از امکان سنجی اولیه به تیم طراحی ارجاع داده می شود.

هم اکنون با طراحی، تولید و اجرای بیش از ۶۹۰۰ مترمربع انواع پارتیشن اداری در کرج ، تهران و مبلمان اداری ، به خود می بالیم که در این راستا می توانیم پاسخگوی انواع نیاز همشریان گرامی خود در کرج، به این محصول باشیم.

از نمونه پروژه های پارتیشن اداری در کرج میتوان به :

پروژه شرکت آروین سیستم

پروژه بیمه سامان

پروژه شرکت البرز گرافیک

پروژه کانون وکلا

شعب بانک ملی

و دهها پروژه دیگر اشاره کرد .

 

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

دریافت بروشور

 

شرکت نفیس کاران

 

لطفا جهت دریافت بروشور فرم زیر را تکمیل کنید.

نام و نام خانوادگی:*

 

پست الکترونیکی:*

 

تلفن تماس

 

متن پیام*

 

کد امنیتی*
رفتن به بالا