پارتیشن اداری در تهران

پارتیشن اداری در تهران

 شرکت نفیس کاران با اتکا بر تجارب پیشین در امر طراحی، تولید و اجرای پارتیشن اداری در تهران و سایر شهرها و مبلمان اداری ، مفتخر است که از سال ۱۳۸۹ با تجهیز و مدرن نمودن دستگاههای خط تولید خود اقدام به عرضه انواع محصولات مدرن و مینیمال مطابق با استاندارد و سلیقه روز دنیا می نماید.

بر اساس پژوهش های انجام شده توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت نفیس کاران، سلیقه و نیاز بازار مبلمان و پارتیشن اداری از کاربرد متریال های سنگین و پیچیده و گران قیمت به سمت استفاده از متریال سبک و چند کاربرده، با حجم و قیمت کمتر در حال تغییر است.

از این رو طی ۶ سال گذشته تمام همت و توان تولیدی خود را بر آن نهادیم که در ارائه محصولات مرتبط با پارتیشن و مبلمان اداری به صاحبان مشاغل مختلف در سراسر ایران (بخصوص شهرهای تهران و کرج)، از تکنولوژی و متریال روز و با کیفیت مرغوب بهره گیریم تا روز به روز در ارتقای این صنعت سترگ گامهای بزرگتری برداریم.

طراحی و اجرای ۶۹۰۰ متر پارتیشن اداری و کمک به بیش از ۳۰۰ شرکت دولتی و خصوصی برای اجرای دکوراسیون اداری مهر تاییدی بر این مهم است.

 

پارتیشن اداری در تهران

 

بعنوان نمونه هایی از پروژه های پارتیشن اداری در تهران، میتوان به

بیمارستان شهدای یافت آباد؛

صدا و سیما؛

موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی؛

بخش امنیت شبکه دانشگاه صنعتی شریف؛

بیمه سامان؛

شرکت توسعه برق گیلان؛

شرکت رایان مهر دانش سنج و دهها پروژه دیگر اشاره کرد.

 

پارتیشن بندی

 

شرکت نفیس کاران در حال حاضر طراح، تولید کننده و مجری انواع پارتیشن اداری (شامل: پارتیشن تک جداره ، پارتیشن دوجداره و پارتیشن آکوستیک) و مبلمان اداری (شامل: میز گروهی، میز مدیریتی، میز کنفرانس، میز پذیرش و میزهای کارمندی و انواع صندلی اداری) میباشد.

 

پارتیشن اداری جدید

 

به امید ارائه خدمات و محصولات گسترده تر

 

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

 

دریافت بروشور

 

شرکت نفیس کاران

لطفا جهت دریافت بروشور فرم زیر را تکمیل کنید.
نام و نام خانوادگی:*
پست الکترونیکی:*
تلفن تماس
متن پیام*
کد امنیتی*
رفتن به بالا