پارتیشن آلومینیوم

پارتیشن آلومینیوم

پارتیشنی مدرن ، مقاوم ، با ارزش و در عین حال …..؟

 

پارتیشن آلومینیوم

 

حدود ۶ سالی هست که آلومینیوم به عنوان متریالی دوست داشتنی و جذاب مجددا به چرخه تولید مبلمان اداری و به ویژه پارتیشن اداری برگشته است و این بازگشت با تفاوت هایی به نسبت گذشته همراه بوده است .
استفاده از پارتیشن آلومینیوم در ایران حداقل به اوایل دهه ۷۰ بر می گردد و زمانی که تمامی شرکت های تولیدکننده ، تنها از یک مقطع آلومینیوم برای اجرای پارتیشن استفاده می کردند ، مقطعی که در بین مردم با عنوان هشت پر شناخته می شد . حالا و با گذشت نزدیک به سه دهه از ورود این محصول به سازمان ها و شرکت ها ، طراحی و اجرای این نوع از پارتیشن اداری ،  دچار تحول گسترده ای شده .

 

امرزوه هر تولید کننده مبلمان اداری یک مقطع اختصاصی برای تولید این محصول طراحی کرده و بسته به نوع نیاز خود برای اجرای پارتیشن دوجداره و یا تک جداره از آن برای طراحی پروژه های خود استفاده می کند .

پارتیشن آلومینیوم خصوصیات بسیار جذابی دارد و البته پیش از بیان این خصوصیات باید گفت که همانند استفاده از هر محصول با ارزشی که باید هزینه بیشتری بابت در اختیار داشتن آن ( به نسبت سایر محصولات مشابه  ) پرداخت کرد ، پارتیشن آلومینیومی هم از سایر انواع پارتیشن پر هزینه تر است .

البته تفاوت اصلی این هزینه در یک موضوع قابل توجه است و آن اینکه آلومینوم مانند سایر فلزات از ارزش بالایی برخوردار است و به نوعی سرمایه محسوب می شود  و تنها در طول زمان به صورت غیر قابل استفاده در نمی آید بلکه پس از هر چند سال  استفاده قابلیت تبدیل دارد .

 

مواقعی که استفاده از پارتیشن آلومینیومی ، یک راه حل ایده آل است ؟
۱. محیط شما کاملا مدرن و مینیمال است .
۲. سایر متریال های مورد استفاده در فضای شما امکان همخوانی با رنگ نقره ای رنگ آلومینیوم را دارند .
۳. محیط نور کمی دارد و می خواهید حتی مقدار بسیار کمی از نور هم از بین نرود ( هر چند در محیط های پر نور و روشن هم استفاده از پارتیشن آلومینیوم ایده آل است ) .
۴. ایستایی و استقاومت پارتیشن در محل برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد .
۵. احتمال برخورد اجسام سخت  با پارتیشن ها وجود دارد .
۶. رطوبت محیط بالاست و دمای فضا بسیار متغیر و ناپایدار است .
حتی اگر یکی از پاسخ های بالا در مورد شما صدق می کند ، پارتیشن ام دی اف میتواند راه حل خوبی باشد و ما آماده هستیم تا برای انتخاب این محصول به شما کمک کنیم .

 

پارتیشن پلاتین افقی

 

راه حل ما چیست ؟

پارتیشن اداری آلومینیومی نفیس کاران با نام تجاری پلاتین ، از ابتدای سال ۱۳۹۳ در لیست محصولات شرکت قرار گرفته است . ساختار اصلی و استراکچرهای تشکیل دهنده این پارتیشن از آلومینیوم آنودایز شده تشکیل شده و در ترکیب ساختار ظاهری آنها میتوان از شیشه های سکوریت ساده ، شیشه های سکوریت سندبلاست ، ام دی اف و پرده کرکره نیز استفاده نمود .
تیپ های قابل اجرا برای این پارتیشن به دو طرح افقی و عمودی تقسیم بندی می شوند و همچنین در هر دو حالت عمودی و افقی امکان اجرا به صورت پارتیشن دوجداره و پارتیشن تک جداره وجود دارد.

۱. پارتیشن پلاتین ، با تنوع ظاهری خود در تیپ های مختلف ،  می تواند نیازهای متفاوت محیط های اداری را برآورده سازد . البته در صورت نیاز به تولید طرح خاصی از پارتیشن برای شما ( به ویژه پارتیشن دو جداره ) ، ما امکان انجام این کار را نیز داریم .
۲. ما پارتیشن ها را به صورت اختصصای برای پروژه شما و با مشخصات مورد نظر شما تولید می کنیم پس مطمئن باشید که دست شما برای انتخاب همه چیز باز است .
۳. پارتیشن پلاتین ، به شکل کامل در کارخانه ، برش ، مونتاژ و تکمیل می شوند و سپس بسته بندی شده و به محل شما ارسال می شوند و در محل پروژه شما تنها نصب میشوند .
۴. قابلیت جابجایی یکی از اصلی ترین ویژگی پارتیشن های آلومینیومی نفیس کاران است ، ضمنا این موضوع در کمتر آشفته شدن محل شما تاثیر دارد .
۵. یک قطعه از پارتیشن اداری نفیس کاران ، شامل استراکچر و ساختار اصلی پارتیشن ، پانل های پر کننده ام دی اف ، پانل های پر کننده شیشه و در بیشتر موارد شامل پرده کرکره نیز می باشد .

شما می خواهید با هزینه ای که انجام می دهید یک پارتیشن اداری با کیفیت ، زیبا و کاربردی داشته باشید و ما تلاش کرده ایم که محصول ما این ویژگی ها را داشته باشد .

آمارهای ما می گوید :
در ۵ سال گذشته ، یعنی از ابتدای سال ۱۳۸۹ که تولید پارتیشن های اداری و میز گروهی را شروع کرده ایم ، حدود ۶۹۰۰ متر مربع پارتیشن ام دی اف را برای بیش از ۳۰۰ شرکت کوچک و بزرگ ، تولید و اجرا کرده ایم . این پروژه ها در ابتدا تنها با پارتیشن های ام دی اف اجرا می شدند و در حال استفاده از پارتیشن آلومینیوم نیز فراگیر  شده است .

نظربرخی ازمشتری های ما این است که :
شما می توانید برای دیدن حرف های مشتریان ما به صفحه نظرات مشتریان مراجعه کنید .

دقت کنید :
بهترین دفتر در بهترین جا ومنطقه ، اگر خوب طراحی وچیدمان نشود واگر درانتخاب مبلمان اداری دقت بالایی به خرج ندهید ، ممکن است یک محل خسته کننده و بی کیفیت به نظر بیاید و این موضوع ممکن است به کار شما لطمه بزند .

 

یک کار کوچک :
شما می توانید برای اینکه اطلاعات بهتر و دقیق تری داشته باشید ، بروشور ما را دریافت کنید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا برای بازدید از محل شما اقدام کنیم و یا می توانید در انتهای همین صفحه فرم درخواست مشاوره و بازدید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .

 

شرکت نفیس کاران

مشاوره و بازدید , پارتیشن , مبلمان اداری


لطفا جهت برنامه ریزی بازدید از پروژه شما ، فرم زیر را تکمیل کنید.

نام و نام خانوادگی:*

پست الکترونیکی:*

تلفن تماس*

آدرس

متن پیام*

کد امنیتی*
 
 بازآوری

رفتن به بالا